Baymak Klima Işık Yanıp Sönüyor

Baymak klima ışık yanıp sönüyor uyarısını alanlar bu ışığın devamlı mı yoksa belirli aralıklarla mı yanıp söndüğünü incelemelidir. Klimanız herhangi bir arıza ile karşı karşıya kaldıysa verimsiz çalışmayacak ve sizi ikaz edecektir. Klimalarda bazı uyarı kodları ya da belirtiler cihazınızda sorun olduğunu sizlere bildirmektedir. Bunlarla karşılaşan kişilerin servis yardımı alması ve sorunu çözüme ulaştırması gerekir.

Genellikle düzenli bir şekilde bakımı yapılmayan klimalarda sorunlarla karşılaşılmaktadır. Büyük arızalara sebebiyet vermemek için klima bakımlarınızı aksatmamanızı önermekteyiz. Klimanızda bulunan ışığın yanıp sönmesindeki arızalar şunlar olabilir:

  • Klimanın iç ünitesindeki parçalar arızalanmış olabilir.
  • İç ünite tozlanmış ve bazı kirlerden dolayı tıkanıklık yaşanıyor olabilir.
  • Dış ünite, bina dışında olduğu için birçok olumsuzluklardan etkilenmesi oldukça doğaldır. Dış ünite arızası meydana gelmiş olabilir.
  • Cihaz elektrik akımını tam alamıyor ve ışığı yanıp sönüyor olabilir.
  • Gaz eksilmesinden dolayı randımanlı çalışmıyorsa ışığı yanıp sönebilir.

Baymak klima ışık yanıp sönüyor sorununun sebeplerinden bazıları yukarıda belirtilmiştir. Sorunun nedeninin detaylı bir şekilde araştırılması için Baymak Klima Servisi yardımı alınmalı ve sıkıntı giderilmelidir.

Close

Son Arızaları

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45