Mitsubishi Klima Işık Yanıp Sönüyor

Mitsubishi Klima Işık Yanıp Sönüyor sorunu yaşayanlar öncelikle klimalarındaki hangi ışığın yanıp söndüğünü ve hangi renkte olduğunu kontrol etmelidir. Klimanızda yanan operation ışığı cihazınızı kapatıp hemen açarsanız ortaya çıkabilir. Klimanızda bir de zamanlayıcı ışığı bulunmaktadır. Bu ışık klimanın açılıp kapanmasını otomatik olarak ayarladığınız zaman yanar. Klimanızda oluşan problemleri farklı ikaz ışıkları ve hata kodlarıyla anlayabilirsiniz.

Mitsubishi Klima Işık Yanıp Sönüyor Sorunu Nedir?

Klimanızın ışığının yanıp sönmesi genellikle sıcak havada sorun meydana geldiğini sizlere anlatmaktadır. Klimanızı kış mevsiminde kışlık moda ayarladığınızda sıcak hava üflemesi yapacaktır. Bu üflemeyi yapamıyorsa ışığı devamlı yanıp sönüyor olabilir. Işığın yanmasıyla birlikte hata kodu da oluştuysa servis yardımı almanız gerekiyor demektir.

Klimanızın ışığının yanıp sönmesi nedenleri şunlar olabilir:

  • Klimanızın gazı eksilmiş olabilir.
  • İç ve dış ünitede sorunlar ortaya çıkmış olabilir.
  • Temizlik ve bakımlarının yapılması gerekebilir.

Mitsubishi Klima Işık Yanıp Sönüyor sorunu yaşayanların arızayla mı yoksa uyarıyla mı karşılaştıkları konusunda servis yardımı almaları gerekir. Mitsubishi Klima Servisini arayarak yardım talep etmeli ve araştırılmasını sağlamalısınız.

Mitsubishi Klima Operation Işığı Sürekli Yanıyor

One thought on “Mitsubishi Klima Işık Yanıp Sönüyor

  1. Mitsubishi klima ilk xçnqda soğutuyor daha sonraki saatlerde duruyor ve oda sıcak oluyor yeşil ışığjn altında kırmızı ışık yanıp sönüyor.aç kapat yapıyorum yine önce woğuk sonra sıcak oluyor arızası nefis ve yapmalıyım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45