Baymak Klima J Hatası

Baymak klima j hatası klimalarda en çok görülen hata kodlarının başında gelir. Klimanızın garantisi halen devam ediyorsa bu arıza kodunun garanti kapsamında bir arıza olduğunu bilmenizde fayda olacaktır. Klimanızda bu arıza ile karşılaşmanız halinde kendi kendinize yapabileceğiniz yöntemleri uygulayabilir ve işe yaramaması halinde yetkili servisten uzman yardım alabilirsiniz.

Baymak Klima J Hatasında Yapılabilecekler

Baymak klima j hatası ile karşılaşan kişilerin klimadan verim almaları imkânsızdır. Bu hatanın giderilmesi klimanın kullanılabilmesi için önemlidir. Bu hata ile karşılaşmanız halinde yapmanız gerekenler;

  • Klimanızın elektrik ile bağlantısını tamamen kesmelisiniz.
  • Klimanızın filtrelerinin rutin bakımlarının yapılmış olması bu hata kodu ile karşılaşmamak için önemli bir ayrıntıdır. Klimanızın filtrelerini gözle kontrol ederek temiz olup olmadıkları konusunda bilgi edinmeli ve filtreler temiz değilse yeni filtreler ile değişim gerçekleştirmelisiniz.
  • Klimanızın garanti kapsamında olması durumunda kendi kendinize olumsuz bir durum yaratmamak adına yetkili servis ile iletişim kurmanız önerilir.

Klimaların rutin bakım ve temizlik işlemlerinin aksatılmaması sorunlar ile daha az karşılaşılmasında büyük önem taşımaktadır.

One thought on “Baymak Klima J Hatası

  1. Baymak 12000 klimam elektirikler gitti 30 dakika sonra geldi. Ekranda J_ arıza kodu yanıyor 5 lamba yanıp sönüyor. Buna rağmen çalışıyor soğutma yapıyor. Çalışmasında sakınca varmı. Nasıl düzeltirim. Garantisi yeni bitti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45