Baymak Klima Servis Esenyurt

Baymak Klima Servis Esenyurt ilçesinde hizmetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması adına 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz. Klimalarınızın verimsiz çalıştığını fark ettiyseniz ve bazı arıza kodları ile karşılaşırsanız bizleri arayarak randevu talep edebilirsiniz. Verilen randevulara sadık kalınarak teknik personellerimiz sizlere ulaşım sağlamaktadır. İklimlendirme cihazları konusunda uzman olan teknik ekiple çalışmaktayız.

Bugüne kadar başarı ile gerçekleştirmiş olduğumuz tamir hizmetlerimiz bulunmaktadır. Baymak markasına ait olan her kapasitedeki klimalar yerinde tamir yöntemi ile tamir edilmekte, temizlikleri yapılmakta ve eksilen gazı ilave edilmektedir.

Özel Baymak Klima Servis Esenyurt
Telefon Numarası:0850 259 88 71

Baymak Klima Servis Esenyurt da müşterilerine güler yüzlü ve ekonomik fiyat çizelgeleri ile yaklaşım göstermektedir. Müşteri portföyümüz gün geçtikçe artmaktadır. Sadece Esenyurt ilçemizde değil daha birçok ilçeye hızlı ulaşım sağlayarak klima arızalarına kesin çözüm sunmaktadır. Bizlerden kurulum, montaj, bakım ve yedek parça konularında da hizmetler alabilmeniz mümkündür.

Baymak klimanız soğuk ya da sıcak hava üflemesi yapmıyorsa, su akıtıyorsa, gürültülü çalışıyorsa ya da başka sorunları varsa Baymak Klima Servisi olarak hemen bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45