Beko Klima H1 Arızası

Beko Klima H1 Arızası ile karşılaşanlar neden bu uyarı kodunu gördüklerini merak edeceklerdir. Klimalardaki birçok arıza uyarı kodları ile kendini belli etmektedir. H1 uyarısını görünce panik yapmanıza gerek yoktur. Çünkü bu bir ikaz olmaktadır. Ortam sıcaklığının yüksek olduğunu sizlere söylemektedir.

Beko klimada ortam sıcaklığı düşükse Lo uyarısı, fazla ise H1 uyarısı ekranda belirmektedir. Uyarıyı düzeltmek için ortamın sıcaklık dengesini ayarlamanız gerekecektir. Böylelikle arıza kodu ekrandan silinecektir.

Beko Klima H1 Arızası için öncelikle bulunduğunuz ortamı havalandırmanız ve ısıyı düşürmeniz gerekmektedir. Zaten sağlık açısından da çok soğuk ve çok sıcak ortamlar kişilere zarar vermektedir. Vücut ısınızın belli bir dengede olması için ortamdaki havanın ılık olması yeterlidir.

H1 kodu için servis yardımı almanız gerekmeyebilir. Isıyı düşürdüğünüz halde arıza kodu değişmediyse cihazı bir müddet kapatın ve sonra tekrar açın. Hala devam ediyorsa o zaman Beko Klima Servisi yardımı almalısınız. Cihazınızdaki bütün bakımlarda ve arıza tespitlerinde servis yardımı almak her zaman çok önemlidir.

Close

Son Arızaları

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45