Beko Klima Isıtmıyor

Beko klima ısıtmıyor şikayeti sıklıkla karşılaşılan sorunlar arasında bulunduğu için kişilerin merak ettiği bir konu olmaktadır. Kış mevsiminde ısınmak için bütün ayarlarını doğru olarak yapmış olduğunuz klimanız sizi ısıtmıyorsa bazı aksaklıklar yaşanıyor demektir. Birçok neden klimanızın sizlere sıcak hava üflemesini engeller. Özellikle filtrenin kirlenmiş olması en büyük etken olmaktadır.

Klima filtresini çıkarıp temizlemek ve yerine takmak oldukça kolaydır. Ama bunu ilk defa yapacaksanız servis yardımı almanız önemlidir. Klimaların çalışmasında önemli bir yere sahip olan klima gazı da bittiyse, kompresör gazı sıkıştıramaz ve sizlere sıcak hava üfleyemez. Klimanın iç ünitesinin ve dış ünitesinin iç kısımlarının kirlenmesi ve tozlarla dolması da verimli ısınmayı etkilemektedir. Görüldüğü gibi birçok etken klimanın sıcak hava vermesini engeller.

Özet olarak;

  • Filtre tıkanıklığı
  • Gaz eksikliği
  • Kompresör arızası
  • Ünitelerin iç kısımlarının kirlenmesi ya da parçaların arızalanması klimanın ısıtma yapmasına etken teşkil etmektedir.

Beko klima ısıtmıyor sorunu yaşayanlar öncelikle yapılacak temizlikleri ve kontrolleri yaptıktan sonra servis yardımı almalıdır. Beko Klima Servisi başvurmanız gereken ilk öncelikli yerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45