Daikin e1 hatası sorunu klima kullanıcıları tarafından çözülmesi beklenen problemler içinde yer alan arıza durumlarındandır. Hataların çözümünde genelde reset atma işlemine başvurulur. Servis çağırmadan önce yapılması gereken alternatif çözümler mevcuttur. Elbette ki klimayı resetlemek için bilinçli bir kullanıcı olmak gerekir. Klimanın hata sorunlarına ve çözümlerine dair herhangi bir bilginiz yoksa yetkili servis ile iletişime geçmenizi öneririz. Endişelenmeyin klima e1 hatası problemine bir alt başlıkta yer vereceğiz.

Daikin E1 Hatası Çözümü

Daikin e1 hatası sorunu göründüğü kadar basit bir problem değildir. E1 hatası yanlış alev sinyali anlamına gelir. Problemin sebepleri aşağıda belirteceğimiz durumlardan kaynaklı olabilir.

  • Devre kartının arızalı olduğunu gösterir. Arıza çözümü için öncelikle resetleme basamaklarını bilmeniz gerekir. Resetleme işlemini bilmiyorsanız yetkili servisin size yardım etmesini sağlayınız.
  • Doğru araştırmalar yaptıktan sonra ürününüze uygun kodları bulmanız mümkün. Yetkili servis kodları alanında profesyonel teknisyene verir.
  • Teknisyen cihaza işlemi yaptıktan sonra klimanın dijital ekranında “00” yazdığı zaman klimanın kumanda aracılığıyla kodlar sisteme girilir.
  • Cihaz tekrar açılıp kapatılınca ya da cihaza birkaç kez resetleme işlemi yapılarak sorunu giderir.
  • Kodları girebileceğiniz ürünler; Beko hata kodları, Arçelik hata kodları, LG hata kodları, Bosch hata kodları, Vestel hata kodları, Mitsubishi hata kodları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45