Daikin Klima HH Ne Demek?

Daikin klima hh ne demek; arıza sorunları içerisinde yer alır. Önceden kodlanmış olmasıyla beraber klima hata verdiği anda hh hatası hakkında sizleri bilgilendirir. Eğer ki klimanız bu hatadan dolayı sinyal veriyorsa sebebi pompa motoruna bağlı aşırı akım sensörü normal olduğunun göstergesidir.

Daikin Klima Hh Çözümü

Daikin klima hh ne demek; sorunu klimanızın markasına ve ürün koduna göre değişmektedir.

  • İnternette görmüş olduğunuz her hata kodunu klimanıza girmenizi önermiyoruz. Doğru araştırmalar yaptıktan sonra ürününüze uygun kodları bulmanız mümkün.
  • Hata kodları yetkili servis tarafından alanında profesyonel klima teknisyenine verilir. Cihaz resetlendikten sonra hatalar düzeltilmek üzere teknisyen tarafından kumanda ile klimaya yazılır. 00 yazdığı zaman kodlar klima sitemine girilir.
  • Klima en baştan yeniden güncelleştirmeye alınır. Cihaz yeniden kurulur. Klimanın bulunduğu konumdan emin olunuz. Konumu rahat değilse klimanın yerini değiştiriniz.
  • Hh kodu pompa motoruna bağlı bir sorundur. Eğer ki bu koda dair herhangi bir problem görünmüyorsa arıza yok demektir. Aksi söz konusu ise lütfen yetkili servis ile irtibata geçiniz.
  • Kodları girebileceğiniz ürünler; Beko hata kodları, Arçelik hata kodları, LG hata kodları, Bosch hata kodları, Vestel hata kodları, Mitsubishi hata kodları.
Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45