Daikin Klima L5 Hatası Çözümü

Daikin l5 hatası çözümü karşınıza çıkabilecek arıza durumlarından biridir. Modele göre farklılık gösterebilmektedir. Eğer ki klimanız bu hatadan dolayı sinyal veriyorsa sebebi dış üniteye bağlı inverter ani aşırı akım sorunu olduğunun göstergesidir. Dış ünitelerin önceden kodlanmış olmasıyla beraber klima hata verdiği anda lc hatası hakkında sizleri bilgilendirir. Sistem üzerinde bir ya da ikiden fazla kontrol sitemi ile cihaza öncelikli olarak bağlanmıştır.

Daikin Klima L5 Hatası Çözümü İzlenecek Yollar

Daikin l5 hatası çözümü sorunu klimanızın markasına ve ürün koduna göre değişmektedir.

  • İnternet araştırmalarınızda görmüş olduğunuz her hata kodunu klimanıza girmenizi önermiyoruz. Doğru araştırmalar yaptıktan sonra ürününüze uygun kodları bulmanız mümkün.
  • Hata kodları firma tarafından alanında uzman klima teknisyenine verilir. Cihaz resetlendikten sonra hatalar düzeltilmek üzere teknisyen tarafından kumanda ile klimaya yazılır. 00 yazdığı zaman kodlar klima sitemine girilir.
  • Klima baştan güncelleştirilerek yeniden kurulur.
  • L5 hatası tamamen şalterden gelen elektrik akımı ile ilgilidir. Kabloların doğru bağlanması sonucunda ya da şalterin değiştirilmesiyle birlikte hata giderilir.
  • Kodları girebileceğiniz ürünler; Beko hata kodları, Arçelik hata kodları, LG hata kodları, Bosch hata kodları, Vestel hata kodları, Mitsubishi hata kodları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45