Daikin Klima Sıcak Üflemiyor

Daikin klima sıcak üflemiyor sorunu klima kullanıcıları tarafından merak edilen çözülmesi beklenen konular arasında yer almaktadır. Öncelikle arızanın ne olduğu tespit edilmeli. Sıcak havayı neden üflemediği hakkında herhangi bir ön donanımımız olmadığı sürece klimalarımızdaki arızaları tespit etmeye çalışmayalım. Aksi takdirde klimanızda daha ciddi arıza problemlerine yol açabilirsiniz. Klimanın çalışmama durumları kullanıcı kaynaklı da olabilir, klimanın ortamından kaynaklı da olabilir.

Daikin Klima Sıcak Üflemiyor

Daikin klima sıcak hava üflemiyor sorunu;

  • Klimanın hava gazının olması gerekenden az olması durumunda istenilen sıcak hava üfleme performansını göstermeyecektir.
  • İç ünitenin aylık periyotlarla temizlenmemesi durumunda sıcak havanın üflenmemesi iç kısımda bulunan toz ve kirden kaynaklı olabilir. Temizlenmeme durumunda hava yolunu tıkar ve istenilen performansı göstermez.
  • Klima kumandasının bozuk olması durumunda istediğiniz komutu yerine getirmeyebilir. Bu durumda yedek bir kumanda temin etmeniz gerekecektir.
  • Klimanın sinyal borusunda herhangi bir ezilme kopma ve benzeri durumların ortaya çıkması hava üfleme performansını etkiler.
  • Klima hakkında doğru yöntemler hakkında herhangi bir tecrübeniz olmaması durumunda yetkili servis ile iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45