Demirdöküm Klima A5 duvar tipi split modeli ile dikkat çekmektedir. Soğutma veriminde A++ ısıtma veriminde A+ özelliğine sahiptir. Klimanın düşük elektrik enerjisi harcadığı görülmektedir. Uzun yıllar boyunca klimanızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dayanıklı bir üründür. Inventer özelliğinin olmasıyla kompresörü yüksek performansla çalışarak düşük enerji tüketmesini de sağlar. Düşük ya da yüksek hız seçeneklerinin yanı sıra otomatik, orta ve turbo fan hız seçenekleri de bulunur. Sessiz çalışan klimanız birçok özelliklere daha sahiptir.

Uyku moduna klimayı aldığınızda ortam sıcaklığını ayarlayarak enerji tüketimini azaltırsınız. Zamanlama özelliğini kullanarak klimanın istenilen saatte açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Dış ünitenin donmasını engelleyen akıllı buz çözme teknolojisiyle üretilmiştir. Böylelikle düşük sıcaklıklarda bile iyi bir performans elde edebilirsiniz.

Demirdöküm Klima A5 modeli gaz kullanımı ile de çevre dostu bir üründür. Klimanızın bakımlarını aksatmadığınız sürece performanslı olarak kullanabilmeniz mümkündür. Özellikle yılda bir kez yapılacak olan bakımlarda Demirdöküm Klima Servisi hizmetlerinden faydalanmanız klimanızın ömrünü artıracaktır. Zamanla oluşan sıkıntılarda servis sizlere kaliteli hizmetler de sunacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45