Demirdöküm Klima Ch 38 Hatası

Demirdöküm Klima Ch 38 Hatası bazı zamanlarda klima ekranında ortaya çıkabilmektedir. Klimalar elektrik ve gazla çalışan cihazlardır. Yazın serin havanın kışın da sıcak havanın üflenmesi için bazı parçaları bulunur. Klima gazı cihazın çalışmasında ya da çalışmamasında önemli bir yere sahiptir. Gaz azaldığında ya da bittiğinde klimanız çalışmayacaktır. Gaz azalmasının da birçok nedenleri bulunur. Gaz hortumunun delinmesi, klimanın farklı bir yere taşınırken gaz ilavesi yapılmaması bu nedenler arasında bulunur.

Demirdöküm klimalar birçok farklı modele sahiptir. Son yıllarda üretilen intenter duvar tipi klimalar enerji tasarrufu ile de dikkat çekmektedir. Klimanızı verimli bir şekilde uzun yıllar kullanmak istiyorsanız bakımlarını ihmal etmemeniz gerekir. Yapılan bakımlarla cihazınızın ömrü de artacaktır.

Demirdöküm klima Ch 38 hatası nedenleri şunlar olabilir:

  • Klimanın gazı bitmiş olabilir.
  • Hortumlarda delinme söz konusu olabilir.

Demirdöküm Klima Ch 38 Hatası giderilmediği sürece klimanız verimli çalışmaz. Çalışsa bile hava üflemesi yeterli olmaz. Bu duruma çözüm bulmak için Demirdöküm Klima Servisi yardımı alınmalı ve gerekli olan bakımları yaptırılmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45