SEG Klima Kendi Kendine Açılıp Kapanıyor

SEG Klima Kendi Kendine Açılıp Kapanıyor

SEG klima kendi kendine açılıp kapanıyor sorunu son dönemlerde klima kullanıcıları tarafından sık sık dile getirilen problemlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Klimanın açılıp kapanmasının nedenleri çok fazladır. Bu sadece belli başlı bir sebepten kaynaklanmamış olabilir. Bu yüzden kesinlikle bir kanıya varmadan önce yetkili servis ile iletişime geçip adımlarınızı bu yönde atmanız gerekir. Genelde bu durumun en büyük sebebi ise klima ünitesinin termostatının bozulmasından kaynaklanabilir. Bu durumda klima kendisini kapatır. İnsanların yapması gereken ise klima termostatının değiştirilmesi için yetkili servisi çağırmaktır.

SEG Klima Kendi Kendine Açılıp Kapanıyor Neden?

SEG klima kendi kendine açılıp kapanıyor neden sorusu insanlar tarafından çok dile getirilir. Bunun nedenleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Klima kondenser arızası klimanın hasarına sebep olabilir. Kondenseri temizlemeniz ve içerisine parçacıklar kaçmış ise dikkatli bir şekilde çıkarmanız gerekir.
  • Klima kompresör arızası da sorun çıkarabilmektedir. Kirli kompresör klimanın fazla bir şekilde ısınmasına sebep olur bu durum da doğal olarak klimayı kapatır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45