Telefonda Sürekli Reklam Çıkıyor

Telefonda Sürekli Reklam Çıkıyor

Telefonda sürekli reklam çıkıyor sorunu bazen kişilerin çok fazla canını sıkabiliyor. Birkaç yol deneyerek bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Bu durum farklı birçok marka akıllı telefonlarda görülebiliyor. O yüzden hangi cihazda olursa olsun gerekli adımları atarak kolaylık ile sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Telefonda Sürekli Reklam Çıkıyor Ne Yapmalıyım?

Akıllı telefonunuzu kullanır iken sürekli reklam çıkıyor ise belirtilen maddeleri uygulayabilirsiniz. Yapılması gerekenler:

  • İnternet üzerinde birçok kötü niyetli kişi, sizlerin reklamlara tıklaması ile haksız kazanç elde etmektedir.
  • Bir diğer durum ise kişilerin uygulamalar üzerinden bilgilerinizi çalmasıdır. Bu uygulamalar kimi zaman farkında dahi olunamayabiliyor.
  • Telefonunuzda bilmediğiniz uygulamalar bulunuyor ise bu uygulamaları kaldırmalısınız.
  • Telefonlar üzerinden birçok farklı siteye giriliyor. Bu yüzden koruma amaçlı virüs uygulamaları telefonlarda bulunmalıdır.
  • İnternet tarayıcınızın önbelleğini temizleyiniz.
  • Tüm bu kontrollerden sonra telefonunuzda sürekli çıkan reklamlar devam ediyor ise son olarak telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.

Telefonunuzda sürekli reklam çıkıyor ise gerekli tüm adımları tek tek denemelisiniz. Bahsedilen durumları yaptıktan sonra yüksek ihtimal ile sorun ortadan kalkacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45