York Klima Sıcak Üflemiyor

York Klima Sıcak Üflemiyor

York klima sıcak üflemiyor sorusu birçok kullanıcı tarafından dile getirilmektedir. Sıcak üflememesinin sebebi bir arızada kaynaklanmış olabilir. Klima filtreleri hassas olduğu için arıza buradan kaynaklanabilir veya iç ve dış üniteden ileri gelen bir arıza sebebiyet vermiş olabilir. Bu arızaların bazıları kullanıcılar tarafından çözülebilirken bazıları ise teknik servis tarafından çözülebilmektedir.

York Klimanın Sıcak Üflememesinin Nedenleri

York klima sıcak üflemiyorise bu birçok nedenden dolayı ileri gelmektedir. Klimanın kumanda ayarlarının kontrol edilmesi gereklidir. Kumanda ayarlarından çözülemeyecek bir sorun ise teknik servisten yardım alınmalıdır. Arıza birçok nedenden dolayı olabilir. Bazı nedenler şunlardır;

  • Yaz ayarından kış ayarına geçilmemiş olabilir bu yüzden cihaz sıcak üflemez. Ayarlar tekrar kontrol edilip düzenlenmelidir.
  • Oda sıcaklığı uygun sıcaklığa geldiğinde cihaz kendini beklemeye alır bu yüzden sıcak üflemeyebilir.
  • Klimanın içerisinde yer alan klima gazı eksik olabilir ve sıcak üflemez. Klima gazı cihazın içerisine doldurulmalıdır.
  • Hava filtrelerinde toz toplanması sonucu cihaz sıcak üflemeyebilir.

Bu gibi sebeplerden ötürü York klima sıcak üflemiyor olabilir. Arıza daha büyük bir sorundan ileri gelirse teknik servis yardımıyla sorun giderilmelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45