Airfel Klima E13 Arızası

Airfel Klima E13 Arızası klimanızın kompresör faz problemini ifade etmektedir. Klima fazlarının doğru bir şekilde bağlanması oldukça önemli bir konudur. Sıralamaya dikkat etmek gerekir. Yeni model klimalarda bu faz sistemini kontrol eden kart bulunmaktadır. Eğer fazlar yanlış bağlanırsa kart bunu algılar ve klimanın çalışmasını engeller. E13 arızası bazen klimanın bir yerden farklı bir yere montajı yapılırken uygulanan yanlış işlemler sonucunda da ortaya çıkmaktadır.

O yüzden klima montajı ya da sökülüp takılması sadece servisler tarafından yapılmalıdır. Bilinçsiz ve tecrübesiz kişilere montaj yaptırmak oldukça tehlikelidir. Klimanın ömrünü azaltarak verimsiz çalışmasına da neden olmaktadır. E13 arızasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Fazlardaki yanlış bağlantı ya da sorunlar
  • Elektronik kart hatasından ortaya çıkan durumlar

Klimanızda karşılaştığınız sorunlarda uzman yardımı almanız önemlidir. Bu yardımı da servislerden alabilirsiniz. Airfel Klima Servisi başvuracağınız adres konumundadır. Arızanın nedeninin belirlenmesi, tamir edilmesi ve performanslı çalışması için alınacak yardımda servisler sizlere kesin çözüm önerileri sunmaktadır. Cihazınızı kullanabilmeniz için bu önemli bir faktördür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45