Airfel Klima E6 Arızası

Airfel Klima E6 Arızası, klimanın dış ünitesindeki boru sensörü arızasını bildirmektedir. Bu arıza ile karşılaşan klimalar ya hiç çalışmayacak ya da verimsiz çalışacaktır. Ev ya da iş yerlerinde bulunan, yaz ve kış aylarında devamlı çalışan klimalar bazı sorunlarla karşılaşabilmektedir. Bu sorunların nedeni kullanıcı hatası olmakla birlikte eskimiş olan klimalarda da bazı parçalar özelliğini yitirmektedir. Parça değişimi ile sorun çözülmektedir. Böylelikle de klima kullanıcıları cihazlarını verimli bir şekilde kullanabilmektedir.

Klima montajı, bakımı ve parça değiştirilmesi konusunda sadece servislerden yardım almanız önemlidir. Bilinçsiz ve amatör kişilerden alınacak olan yardımlar cihaza fayda değil zarar getirecektir. E6 arızasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Klima borusunda kırılma, çatlama ya da kıvrılma sorunları gündeme gelmiş olabilir.
  • Anakartın bazı kısımları arızalanmış olabilir.

Klima arızalarında yardım alacağınız yer servislerdir. Airfel Klima Servisi her kapasite ve türdeki klimalarınızın tamir işlemini yapmaktadır. Performanslı çalışan klimalara sahip olabilmeniz için servisi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Yapılacak olan bakımlardan sonra cihazınızı performanslı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45