Airfel Klima F0 Hatası

Airfel Klima F0 Hatası, klimanın soğutma devresinde sorun olduğunu bildirmektedir. Bu sorunun nedeni klima gazının eksilmesinden ortaya çıkabilmektedir. Normalde klimalarda gaz eksilmesi olmaması gerekir. Dış boruda bulunan çatlaklık ya da kırılma gazın dışarıya çıkmasına ve eksilmesine neden olabilmektedir. Ya da adres değişikliği olduğu durumlarda bilinçsiz bir şekilde klimanın sökülüp montaj yapılması da gazının eksilmesine neden olabilmektedir. O yüzden klimasını taktıracaklar ya da söktürecek olanlar servislerden yardım almalıdır.

F0 hatası, klima içindeki tıkanıklık durumlarında da olabilmektedir. İçinin temizlenmesi ve tıkanıklığın giderilmesi gerekir. Klimalarınız bulunduğunuz mekanlarda sizlere kaliteli yaşam sunan teknolojik aletlerdir. Onlarla ilgili konularda servis yardımı almanız da oldukça önemlidir. F0 hatasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Klima gazının eksilmesi ya da bitmesi
  • Sistem içindeki tıkanıklıklar

Klimanızla ilgili sıkıntılar gündeme geldiğinde bunu kendi yöntemlerinizle çözmemeniz gerekmektedir. Servisler başvuracağınız adres konumundadır. Airfel Klima Servisi sorun ve arızalarda sizlerin yanındadır. Hızlı servis anlayışı ve kaliteli hizmetleriyle klimanızdaki sorunları çözerek cihazlarınızın ilk günkü performansında çalışmasını sağlayacaktır.

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45