Airfel Klima H5 Arızası

Airfel Klima H5 Arızası klimanızın kompresöründe arıza olduğunu bildirmektedir. Klimalar yazın soğuk kışın da sıcak havayı sizlere üfleyerek bulunduğunuz ortamda rahat etmenizi sağlar. Klima gazları ısıtma ve soğutma yapmada etkendir. Gazın sıkıştırılmasında klima kompresörü devreye girmektedir. Eğer kompresör arızası meydana geldiyse cihazınızdan verim alamazsınız. Klimada bulunan kompresör elektrikle devreye girmektedir. Eğer elektriklerin sıklıkla kesilmesiyle voltaj düşüklüğü ortaya çıkıyorsa bu durumda da H5 arızası ile karşılaşmanız söz konusu olmaktadır.

Airfel Klima H5 Arızası

Klimalardaki sorunlar düzenli yapılan bakımlarla ortadan kalkacaktır. Bakımlarda klimanızın gazına bakılır, filtresi temizlenir, kompresörü kontrol edilir. Arızalı olan parçalar değiştirilir. Böylelikle klima kullanıcıları da rahat etmekte onlardan sıcak ve soğuk hava üflemesini randımanlı bir şekilde almaktadır. H5 arızasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Bulunduğunuz ortamdaki elektrik sorunları
  • Kompresör arızası
  • Filtre tıkanıklıkları
  • Klima gazının eksilmesi

Kişiler klima ekranında H5 arızası ile karşılaştıklarında hemen Airfel Klima Servisinden yardım almalıdırlar. Yapılacak olan incelemelerde sorunun gerçek nedeni tespit edilecek ve ona uygun olan tamir yöntemi denenecektir. Eskiyen parçanın değişimi ile sorun ortadan kalkacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45