Airfel Klima H6 Arızası

Airfel Klima H6 Arızası fanla ilgili sıkıntıyı sizlere bildirmektedir. Klimalarda iç ve dış ünite bulunmaktadır. İç ünitede yer alan fan bazen yavaş döner bazen de hiç dönmez. Kışlık ya da yazlık moda göre ayarlanan klimalarda fanın dönmesi ve sizlere sıcak ya da soğuk havayı vermesi gerekir. Eğer dönmüyorsa klima gazı bitmiş olabilir. Gaz ilavesi yapmak sorunu çözebilir. Klimalarda gaz önemli bir durumdur. Azaldığı zaman ilave etmek gerekir.

Bunun yapılması için de servis desteği almanız gerekir. Verimsiz çalışan ve yeterli hava üflemesi yapmayan klimalarda servis desteği önemlidir. Klimanızdan istediğiniz performansı alabilmek için bakımlarını düzenli yaptırmalısınız. H6 arızasından kaynaklanan fan sorununun nedenleri şunlar olabilir:

  • Fan kapasitörü arızası ortaya çıkmış olabilir.
  • Fanın kendisi sorun yapmış olabilir.
  • Elektronik kart arızası oluşmuş olabilir.

Karşılaştığınız bütün sorunlarda Airfel Klima Servisine müracaat ederek çözüm getirilmesini sağlayabilirsiniz. Servis elemanları size her konuda yardımcı olacak ve karşılaştığınız sıkıntıları giderecektir. Sizler de verimli çalışan klimalarınızı güven içinde yıllarca kullanabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45