Akai Klima Servisi olarak uzun yıllardan beri müşterilerimize servis hizmeti sunmaktayız. Akai markasına ait olan klimalarınızın ilk kurulumlarında bizden yardım alabilirsiniz. Böylelikle klimalarınızı performanslı olarak kullanabilirsiniz. Düzenli yapılması gereken bakımlarda da sizlere servis hizmeti sunmaktayız. Klimalarınız yaz ve kış aylarında devamlı kullanıldığı için bazı sıkıntılar yaşanıyor olması da oldukça doğaldır.

Bu sıkıntılar yapılan bakımlarla giderilmektedir. Yapmış olduğumuz klima bakımlarda cihazın iç ünitesi ve dış ünitesi incelenmektedir. Parça arızası ile karşılaşıldığında tamir edilmekte ya da yenisiyle değiştirilmektedir. Böylelikle klima kullanıcıları cihazlarını da ilk günkü performansında kullanabilmektedir.

Özel Akai Klima Servisi
Telefon Numarası:0850 446 01 48

Akai Klima Servisi 7/24 kesintisiz servis hizmetiyle çalışmaktadır. Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması için onlara hızlı ulaşım sağlamaktayız. Gün geçtikçe büyüyen hizmet ağımız oldukça genişlemiştir. Her yere ulaşım sağlayarak klima montajı, bakımı, arıza giderilmesi ve yedek parça konusunda hizmetler sunmaktayız.

Klimanızda arıza kodları ile karşılaşırsanız, verimli üfleme görmezseniz, su akıtma ya da gürültülü çalışma sorunları yaşarsanız bizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. İşinde uzman ve deneyimli olan personellerimiz tarafından bütün arızalar giderilmekte ve klimalarınızın çalışması sağlanmaktadır.

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45