Alarko Klima Teknik Servis

Alarko Klima Teknik Servis olarak klimalarınızla ilgili olan bütün konularda müşterilerimizin yanındayız. Sunmuş olduğumuz hızlı servis anlayışı ve temiz işçiliklerle klimalarınızdaki arızaları gidermekteyiz. Alarko marka klimanızda arıza kodları ile karşılaşırsanız ya da verimsiz çalışma hissederseniz bizi arayarak randevu talep edebilirsiniz. Ev ya da iş yerlerinize hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak arızayı giderecek olan tamir yöntemini uygulamaktayız.

Kesintisiz hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Her kapasitede olan garantili ya da garantisi bitmiş klimalarınız tamir edilmekte ve performanslı çalışması sağlanmaktadır.

Özel Alarko Klima Teknik Servis
Telefon Numarası:0850 446 02 76

Alarko Klima Teknik Servis kadrosunda deneyimli elemanları bulunmaktadır. İşinin ehli ve eğitimli kişilerle çalışmaktayız. Klima montajlarınız da deneyimli personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Yıllık alınacak olan bakım hizmetlerimizle klimanızın ömrünü uzatabilir ayrıca oluşabilecek büyük arızaların önüne de geçebilirsiniz.

Firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Vermiş olduğu bütün hizmetlerde tüm müşterilerine garanti de sunmaktadır. Kaliteli hizmeti bizden alarak klimalarınızla ilgili konularda profesyonel bir yardım alabilirsiniz. Servisimiz uygun ve indirimli fiyatları da tüm müşterileri için oluşturmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45