Alarko Klima H6 Arızası

Alarko Klima H6 arızası, arızalı konum saptamadan dolayı çalışmanın durdurulması anlamına gelmektedir. Klimalar her ne kadar yaz ve kış aylarının kurtarıcıları olsalar da arızalandıkları zaman çalışma görevlerini yerine getiremezler. Bu gibi durumlarda klima kullanıcıları bu hava şartlarında mağdur olmaktadır. Arızaların meydana gelmemesi için de bazı zamanlarda Klima Servisi çalışanları tarafından klimanın genel bakımının yapılması büyük önem arz etmektedir.

Ayrıca klimalarda H6 kodu dışında farklı nedenlere bağlı gelişebilen pek çok arıza kodu bulunmaktadır. Bütün bunların önüne geçmek için Klima Servisinin tecrübeli elemanlarının bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

H6 gelişme sebebi şu şekilde açıklanabilir.

  • Arızalı konum saptamasından dolayı klimanın çalışması durdurulmuş olabilir.

Alarko Klima H6 arızası tespiti için Alarko Klima Servisi ile iletişime geçilmelidir. Arızanın gelişme yerinin tespitinin yapılması ve ona göre klimanın tamir edilmesi gerekmektedir. Uygun fiyat çizelgesi dahilinde 7/24 Alarko Klima Servisinden destek alabilirsiniz. Sizler de Alarko marka klimanızda H 6 kodunu görüyorsanız müdahale etmeden önce servisi aramalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45