Alaska Klima Bakım Servisi

Alaska Klima Bakım Servisi olarak iklimlendirme cihazınız olan klimalarınızla ilgili her türlü yardımı bizden alabilirsiniz. Servis teknik personellerimiz klima bakımlarında uzman ve eğitimli kişilerdir. Özellikle yılda bir kez yaptıracağınız bakımlarla cihazınızın ömrünü artırabilirsiniz. Yapılan bakımlarda klimaların iç üniteleri incelenmektedir. Parçalarına bakılmakta ve gerekli temizlikleri yapılmaktadır.

Cihazın dış ünitesi soğuktan, güneşten ya da tozdan etkilenmiş olabilir. Gerekli bütün temizlikler ve bakımlar yapılarak dış ünite montajı düzgün bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca eksilen ve biten gaz ilavesi yapılarak klimanızın performanslı çalışması sağlanmaktadır.

Özel Alaska Klima Bakım Servisi
Telefon Numarası:0850 259 77 82

Alaska Klima Bakım Servisi, verimsiz çalışan ya da bazı arıza kodları ile karşılaşılan klimalara kesin çözüm önerileri sunmaktadır. Parça değişimi konusunda bilgili ve yetkili olan personellerimiz markanızın orijinal yedek parçalarını kullanmaktadır. Böylece cihazınız hem parça hem de servis garantisi altında olmaktadır.

İşinde uzman ve iyi bir klima servisi arayışı içindeyseniz bize güvenebilirsiniz. Uzun yıllardan beri servis sektöründe olan firmamız birçok başarılı işe imzasını atmış bulunmaktadır. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak ve klimanıza bakım yaptırmak için bizi arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45