Alarko Klima Telefon Numarası

Alarko Klima Telefon Numarası siz değerli müşterilerimiz için oluşturulmuştur. Alarko markalı klimalarınızın montajları, bakımları, tamirleri ve parça değişimi konularında hızlı servis anlayışı ile sizlerin yanındayız. Telefon numaramızı arayarak hizmet talep eden kişilere en yakın güne randevu verilmektedir. Hatta aynı gün içinde randevu alabilmeniz de mümkündür. Müşterilerimizin mağdur olmaması için verilen adrese ulaşım sağlayarak klimalarınızla ilgili profesyonel bir hizmeti sizlere sunmaktayız.

Klimanızı yeni aldıysanız bizlere montaj yaptırabilirsiniz. Kurallara uygun olan montajlar cihazınızın performanslı çalışması için önemlidir. Ayrıca adres değişikliğinde de klimanın sökülmesi ve takılması konularında sizlere yardımcı olmaktayız.

Özel Alarko Klima Telefon Numarası
İletişim:0850 446 02 71

Alarko Klima Telefon Numarası aramalarını yapan müşterilerimize bakım konusunda da yardımcı olmaktayız. Klima bakımlarında cihazınızın iç ünitesi, dış ünitesi incelenir. Karşılaşılan aksaklıklar giderilir. Gaz kontrolü yapılarak eksilen gaz ilave edilir. Filtre temizliği ile sağlıklı ve temiz bir havayı teneffüs edebilirsiniz.

Zamanla oluşan arızalarda parça değişimi konusunda orijinal yedek parça tercih etmemiz klimanızın uzun ömürlü olması bakımından önemlidir. İşinde uzman ve deneyimli olan personellerimizden dilediğiniz hizmeti almak için 7/24 bizi arayabilmeniz mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45