Alaska Klima Servis İstanbul

Alaska Klima Servis İstanbul ilimizin birçok bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Alaska markasına ait olan klimalarınızda montaj, bakım ve tamir konularında sizlere yardımcı olmaktayız. İşinde ehil ve eğitimli olan personellerimiz klima konusunda her türlü bilgiye sahiptir. Kesintisiz hizmetlerimizle bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özellikle klimalarınızda ortaya çıkan arıza kodlarının giderilmesi, sıcak ya da soğuk hava üflemedeki sorunlar, gaz ilavesi size sunmuş olduğumuz bakım hizmetleri içinde bulunmaktadır. Klimanızda hiçbir sorun olmasa bile düzenli bakımlarını yaptırarak ömrünü uzatmanız mümkündür.

Özel Alaska Klima Servis İstanbul
Telefon Numarası:0850 259 88 84

Alaska Klima Servis İstanbul aramalarını yapan müşterilerimize en kısa zamanda randevu verilmektedir. Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması ve karşılaşılan sorunların giderilmesi teknik ekibimiz sayesinde mümkündür. Karşılaşılan arızalarda klimalarınıza kesin çözüm önerileri sunulmaktadır.

Servisimiz geçici çözümlerden uzak durarak müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Belli bir iş prensibine uygun olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Eğer sizin de klimanızda verimsiz çalışma durumları mevcutsa bize hemen ulaşabilirsiniz. Yapılacak tamirlerle ilk günkü performansta çalışan klimanıza sahip olabilirsiniz. Servisimiz sizlere uygun fiyatlarla yaklaşım göstermektedir. Bizi arayın ayrıntılı görüşelim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45