Arçelik Klima Güneş Sembolü

Arçelik Klima Güneş Sembolü klimayı ısıtma moduna alma anlamına gelir. Klima ısıtmadığı zaman kumandadan güneş sembolü ayarlanarak klimanın ortamı ısıtması sağlanabilir. Klimada güneş sembolü belirdiği zaman yukarı ve aşağı düğmelerinden istenilen sıcaklık ayarı yapılabilir. Klimanın kumandası kapaklı ise açma/kapama düğmesine basarak sol tarafta üzerinde farklı sembollerle bulunan düğmeye birkaç kez basarak klimayı güneş sembolüne ayarlayabilirsiniz.

Klimanız ısıtmıyorsa güneş modunu ayarlayarak bu durumu çözebilirsiniz. Kumanda kapaksız ise sol tarafta olan açma/ kapama düğmesine basarak mode tuşuna ekranda güneş sembolü görünene kadar basabilirsiniz. Güneş sembolü belirdikten sonra sıcaklık ayarını ayarlayabilirsiniz. Güneş sembolü ısıtma modu olarak bilinmekte ve ortamın istenilen sıcaklıkta ayarlanmasına yardımcı olmaktadır. Arçelik marka klimanız ısıtmıyorsa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız kullanım kılavuzuna bakarak bilgi alabilirsiniz.

Arçelik Klima Güneş Sembolü için klimanın kumandasından ayarlama yapabilirsiniz. Güneş sembolü kış modu olarak bilinmekte klimanın ısınmasını sağlamaktadır. Ayrıca Arçelik Klima Servisi sizlere her zaman yardımcı olmaktadır. Güneş sembolü için yardım alabilir ve klimanızın düzgün şekilde çalıştırabilirsiniz.

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45