Auer Klima E4 Hatası

Auer Klima E4 Hatası dış kapak sorunu olarak bilinmektedir. Klimalarda bulunan dış ünite bulunduğunuz ortamın dışında bulunur. Sizler gözle göremeseniz de klimanızın çalışmasını sağlayan birçok parça dış ünitede bulunmaktadır. Bunun kapağında sorun olursa klimanız sizi E4 hata kodu ile uyarmaktadır. Kapağın yenisiyle değiştirilmesi mümkündür. Bunun için servis yardımı talep etmeniz gerekir.

Klimaların bütün arıza kodlarında servis yardımı alınmalıdır. Özellikle parça değişimi ve tamir konuları teknik servislerin işidir. Kişilerin bilinçsiz müdahaleleri klimaya yarar değil zarar verecektir.

E4 hatasının nedenleri şunlardır:

  • Dış ünitede sorun olabilir.
  • Dış kapak kırılmış, vidası gevşemiş ya da zarar görmüş olabilir.

Auer Klima E4 Hatası ile karşılaşanlar soruna kesin çözüm getirmek için servis yardımı almalıdır. Ancak o zaman kesin çözüme ulaşabilirler. Sizler de Auer Klima Servisi yardımı alırsanız kapak değişiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle cihazınızın dış ünitede bulunan parçalarının korunmasını sağlayabilir ve olası büyük arızalardan da korunabilirsiniz. Servis yardımı almak her zaman önemli bir konudur.

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45