Auer Klima Servisi olarak kullanmış olduğunuz iklimlendirme cihazınızdaki her türlü konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Öncelikle klima montajı konusunda bizden yardım alabilir ve cihazınızın kurulumunu kurallara uygun bir şekilde yaptırabilirsiniz. Böylelikle onu verimli ve randımanlı olarak kullanabilmeniz mümkündür. Klimalarını uzun yıllar kullanmak isteyenler montaj konusuna önem vermelidir.

Ayrıca klima bakımları da sizler için oldukça önemlidir. Bakımı periyodik olarak yapılan klimalar sizlere sorun çıkarmayacak ve uzun ömürlü olacaktır. Bizler klima montajı ve bakımı konusunda işinin ehli kişilerle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Özel Auer Klima Servisi
Telefon No:0850 668 01 93

Auer Klima Servisi sizlere 7/24 servis desteği sunarak klima sorunlarınızla yakından ilgilenmektedir. Klimalarınızda ortaya çıkan arıza kodlarında uzman yardımı almanız önemlidir. Bu kodlar birçok arızayı sizlere haber vermektedir. Parça tamiri ve değişimi ile arıza kodlarına önlem alınabilmektedir.

Servisimiz garantili hizmetleri ile sizlerin yanındadır. İşinde uzman ve deneyimli personellerimizden hizmet almak ve klima sorunlarınıza kesin çözüm getirmek için bizleri arayabilirsiniz. Adrese hızlı ulaşım sağlayan teknik ekibimiz sizlere ihtiyacınız olan hizmeti sunacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45