Aura Klima Teknik Servis

Aura Klima Teknik Servis, klimanızla ilgili her konuda danışabileceğiniz bir yerdir. Klimanız sizler için oldukça önemli olan iklimlendirme cihazıdır. Bu elektronik eşyadan yeterli verimi almak için mutlaka teknik servislere kurulum yaptırmanız gerekir. Çünkü klimanın kurulacağı duvardan tutun da dış ünitesinin montajına kadar klimanın her bir parçasının doğru monte edilmesi gerekmektedir.

Yanlış ve bilinçsizce yapılan klima kurulumlarından verim alamayacağınız gibi garanti kapsamından da faydalanamazsınız. Kişiler taşınmaları durumunda klima sökme ve takma işlemlerini de teknik servislere yaptırmalıdır.

Özel Aura Klima Teknik Servis
Telefon Numarası:0850 668 01 57

Aura Klima Teknik Servis yıllık bakımlarla da sizlere faydalı olmaktadır. Düzenli yapılacak olan bakımların klimanızın ömrünü uzatacağını ve ondan yeterli performans alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Teknik servislerin bünyelerinde bulunan ekibi belli eğitimlerden geçmiş ehil sahibi kişilerdir. O yüzden klima kullanıcıları ekranlarında herhangi bir hata kodu ile karşılaşırsa hemen servis yardımı almalıdır.

Aura Klima Servisi bütün hata kodları ile yakından ilgilenerek klimanızdaki soruna kesin çözüm bulacaktır. Kişiler ihtiyaç duyduğu hizmetlere göre arıza kaydı oluşturmak ve randevu almak için teknik servisimizi arayabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45