Aura Klima Servis İstanbul

Aura Klima Servis İstanbul ilimizin her bölgesinde hızlı servis anlayışı ile hizmet vermektedir. Günümüzde klima kullanıcıları oldukça fazladır. Eğer klimanız Aura markasına sahipse bizden birçok servis hizmetini alabilirsiniz. İşinde uzman ve deneyimli ekibimizle sizlerin yanındayız. Uzun yıllardan beri servis sektöründe olmamız birçok başarılı işe imza atmamızı da sağlamıştır.

7/24 kesintisiz hizmetlerle sizlerin mağduriyet yaşamamanız için çalışmaktayız. Kaliteli servis ve temiz işçiliklerimizden faydalanmanız için bizi arayabilir ve hemen randevu alabilirsiniz. Teknik ekibimizi size yönlendirerek klima sorunlarınıza kesin çözümler getirmekteyiz.

Özel Aura Klima Servis İstanbul
Telefon Numarası:0850 668 05 23

Aura Klima Servis İstanbul ilimizde klima montaj, bakım, arıza giderme, tamir ve yedek parça konularında sizlere yardımcı olmaktadır. Klimanız soğuk ya da sıcak hava üflemesi yapmıyorsa, su akıtma problemi yaşıyorsanız, gürültülü çalışıyorsa ya da farklı sorunları varsa bizi arayabilirsiniz.

Aura klimalarda hata kodları ile karşılaştıysanız hemen giderilmesini talep edebilirsiniz. Yapılacak olan bakımlarda cihazınızın iç ünitesi, dış ünitesi, boruları ve bütün parçaları incelenecektir. Görülen aksaklıklar Aura Klima Servisi olan firmamız tarafından giderilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45