Baymak Klima Durmuyor

Baymak klima durmuyor devamlı çalışıyor sorunu yaşanıyorsa bu durum klimanızda ciddi arızalara neden olabilmektedir. Klimanızı kullanırken kullanma talimatına uymanız oldukça önemlidir. Baymak klima kullanma talimatını okumanızı önermekteyiz. Yanlış kullanımların hem elektrik sarfiyatına neden olacağı hem de kişilerin sağlığını olumsuz yönde etkileyeceğini unutmamalısınız. Belli aralıklarla da klimanın dinlendirilmesi gerekir.

Zaman zaman da nem moduna alarak ortamın havasını nemlendirmeniz faydalı olacaktır. Devamlı çalışan klimalardan küçük çocuklar ve yaşlı kişiler etkilenebilir ve hasta olabilir. Ayrıca motorun devamlı çalışması cihazınızın ömrünü azaltacaktır. Baymak klima durmama nedenleri şunlar olabilir:

  • Isı dereceleri bozulmuş olabilir. Klima ayarlanan ısı derecesine gelmek için devamlı çalışacaktır.
  • Filtre tıkanıklığı gündeme gelmiş olabilir.
  • Motorunda sorun yaşanıyor olabilir.
  • Anakart sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

Baymak klima durmuyor sorununu gidermek için servis yardımı alınması şarttır. Yetkili servisler bunun nedenini araştıracak ve olumsuz görülen durumlara hemen önlem alınacaktır. Gerekli bakımlarının yapılması için Baymak Klima Servisi yardımı almanız gerekmektedir. Servis personellerinin yapacağı incelemelerle cihaz bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45