Baymak Klima Dış Ünite Su Akıtıyor

Baymak klima dış ünite su akıtıyor sorunu bazen arızayı ortaya çıkarırken bazen de normal bir durum olarak değerlendirilebilir. Çükü klimanız çalıştığında iç ünitedeki nem, hortum yardımı ile dış üniteye verilmektedir. Bu da dış ünitenin su akıtması olarak görülür. Aslında bu arıza olarak değerlendirilmez. Cihaz soğutma ve ısıtma yaparken dış ünitede ortaya çıkan su akma sorunu sıkıntı yaratmamaktadır.

İç ünitede olan su akıtma önlem alınması gereken bir durumdur. Kişiler düzenli olarak klima bakımlarını yaptırırsa cihazın iç ve dış üniteleri incelenecek, gerekli temizlik işlemleri uygulanacaktır. Böylece cihazlar performanslı kullanılabilir. Yıllık bakımlarda servis yardımı almak önemlidir.

Baymak klima dış ünite su akıtıyor sorunu yaşayanlar bu durumu arıza olarak görmemeli ama klimalarında verimsiz çalışma hissediyorlarsa servis yardımı almalıdır.

Dış ortamda bulunan ünitenin sıcak ve soğuk havaya maruz kaldığı unutulmamalı ve gaz borusu üzerinde terleme olduğu için su akıntısı sorunu yaşanıyor gibi hissedebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular ve yaşanılan problemler için Baymak Klima Servisi yardımı alarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45