Baymak Klima E2 Hatası

Baymak Klima E2 Hatası, dış ünitede sensör arızası meydana geldi anlamına gelmektedir. Klimaların dış üniteleri bazı olumsuzluklardan etkilenebilir. Dış ünite parçalarının çalışmaması da klimanızın arıza yapmasına neden olmaktadır. Dış ünite aşırı güneş altında kalıyorsa, oldukça tozlu ortamda bulunuyorsa bu arıza ile karşılaşılmaktadır. E2 hata kodu ile karşılaşıldığında cihazın fişi çekilmeli ve bir müddet beklenmelidir.

Sorun geçmediyse servis yardımı almanız gerekmektedir. İç ve dış ünite bakımları düzenli yapılmazsa bu tür sorunlarla karşılaşılır. O yüzden cihaz bakımlarınızı aksatmamalı ve olası büyük arızalardan klimanızı korumalısınız. E2 arızasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Arka toz filtresi tıkanmış olabilir.
  • Evaporatör sıcaklık sensörü arıza yapmış olabilir.
  • Dış ünite parçalarının çalışmasında aksaklık yaşanıyor olabilir.

Baymak Klima E2 Hatası ile karşılaşanlar bu sorundan kurtulmak için profesyonel yardım almalıdır. Cihaza yapılacak olan bakımlarla sorun giderilecektir. Baymak Klima Servisi hızlı bir şekilde size ulaşarak arızanın nedenini belirler ve ona uygun olacak tamir yöntemini dener. Böylelikle cihazınız performanslı olarak çalışır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45