Baymak Klima E7 Arızası

Baymak Klima E7 Arızası, cihazınız fan motorunda arıza olduğunu söylemektedir. Klimanızı yaz moduna ayarladığınızda belirli ısı derecesine de ayarlar ve çalıştırırsınız. Fan yavaş dönüyor ya da dönmüyorsa arıza var demektir. Parmağınızla fanı çevirdiğinizde dönmeye başlarsa o zaman fan kapasitörü arızalanmış demektir. Bu durum sizlere E7 arızası olarak klima ekranında görülecektir. Fan motoru klimanızın dış ünitesinde bulunmaktadır.

Birçok nedenden dolayı arızalanmış olabilir. Nedeninin araştırılıp tespit edilmesi gerekir. Bunun için de servis yardımı almalısınız. E7 arızasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Klimanın fanında sorun olmuş olabilir.
  • Fan motoru bozulmuş olabilir.
  • Dış ünitenin iç kısımları tozlanmış, kirlenmiş olabilir. Temizlenmesi gerekir.

Baymak Klima E7 Arızası ile karşılaşıldığında gerekli olan temizlikler ve bakımlar servis yardımı ile yapılmalıdır. Kişilerin bilinçsizce klimanın içini açarak temizleme yoluna gitmesi geri dönüşü olmayan sıkıntılara yol açacaktır. Baymak Klima servinden yardım alırsanız garantili bir şekilde tamir ve bakım hizmetleri almış olursunuz. Bu da cihazınızın uzun ömürlü olması için oldukça önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45