Beko Klima Ilık Üflüyor

Beko klima ılık üflüyor sorunu özellikle kış mevsiminde can sıkıcı bir durumdur. Klimanızı açtığınızda onun randımanlı çalışmasını beklersiniz. Klimanız yazın serinlemek kışın ısınmak için kullandığınız elektronik bir cihazdır. Onun verimli çalışmaması bazı sıkıntılar yaşamanıza neden olabilmektedir. Bu sıkıntılar büyümeden önlemler almanız oldukça önemlidir. Bu konuda servisler sizlere yardımcı olacaktır. Özellikle bakım konusu aksatılmadan düzenli olarak yapılırsa, sizlerin soğuk kış günlerinde ya da sıcak yaz günlerinde mustarip olmanızı engelleyecektir.

Klimanızın ılık hava üflemesi nedenleri şunlar olabilir:

  • Filtresinde tıkanıklık oluşmuş olabilir.
  • Fan arızası oluşmuş olabilir.
  • Klimanın ön panelleri tam açılamıyor olabilir.
  • Gazında eksilme olabilir.
  • Anakart arıza yapmış olabilir.

Beko klima ılık üflüyor sorunu yaşayanlar öncelikle filtre temizliği yaparak toz ve mikroplardan klimalarını korumalıdır. Eğer filtrenin nasıl temizlenmesi gerektiği konusunda yeterli bilginiz yoksa servis yardımı alabilirsiniz. Yapacağınız yanlış bir işlem dişlilerin kırılmasına neden olabilir. Diğer kontrollerin ve bakımların yapılması için Beko Klima Servisine müracaat ederek sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz.

One thought on “Beko Klima Ilık Üflüyor

  1. Eğer klimanız sıcak üflemiyorsa, öncelikle termostat ayarlarını kontrol edin. Ayrıca, dış ünitede oluşabilecek herhangi bir buzlanmayı kontrol edin. Sıcaklık ayarlarının doğru olduğundan ve filtrelerin temiz olduğundan emin olun. Daha sonra, soğutucu gaz seviyesinin yeterli olup olmadığını kontrol edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45