Bosch Klima Ilık Üflüyor

Bosch Klima Ilık Üflüyor durumuyla karşılaşanlar verimli bir ısınma elde edemiyor demektir. Özellikle kış mevsiminde klima aracılığı ile ısınma sağlıyorsanız klimanızın ılık hava üflemesi verimli çalışmadığını göstermektedir. Bu durumda yeterli dereceye ayarlama yaptınız mı diye kontrol sağlamalısınız. Klimanız o dereceye ulaşana kadar enerji sarf edecektir. Fakat ayarlanan dereceye bir türlü gelmiyorsa hatta duruyorsa bazı sorunları var demektir.

Devamlı ılık hava üfleyen klimanız bir türlü sıcak hava üflemesi yapmıyorsa sorunun incelenmesi gerekir. Gerekli bakımlar yapılarak sorun tespit edilmeli ve hemen giderilmelidir. Randımanlı çalışan klimalar için bu oldukça önemli bir durumdur.

Klimanızın ılık hava üflemesinin nedenleri şunlar olabilir:

  • Filtresi tıkanmış olabilir.
  • Fanı arıza yapmış olabilir.
  • Motor arızası oluşmuş olabilir.
  • Klimanın iç aksanları tozlanmış olabilir.

Bosch Klima Ilık Üflüyor sorunu yaşayanlar cihazlarının filtresini kendileri temizleyebilir. Ama eskiyen ve yıpranın filtrelerin değiştirilmesi gerekir. Diğer bakımların yapılması için de servis yardımı alınmalıdır. Bosch Klima Servisi hızlı servis ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45