Daikin Klima E5 Arızası

Daikin klima e5 arızası sorunu çözümünde genelde reset atma işlemine başvurulur. Servis çağırmadan önce yapılması gereken alternatif çözümler mevcuttur. Elbette ki arıza durumları modele göre farklılık gösterebilmektedir. Farlılıklardan biri de e5 arızasıdır. Klimanın hata sorunlarına ve çözümlerine dair herhangi bir bilginiz yoksa yetkili servis ile iletişime geçmenizi öneririz. Endişelenmeyin klima e5 hatası problemine bir alt başlıkta yer vereceğiz.

Daikin Klima E5 Arızası Çözümü

Daikin klima e5 arızası çözümüne dair birçok alternatif yöntemler mevcuttur. Klimanızın markasına ve ürün koduna göre değişmektedir. E5 arızası aşırı ısınma rölesini ifade eder.

  • Arıza kesme vanasının arızalanması, elektronik genleşme, dış üniteye zarar verilmiş olması, ve 4 kollu arıza vanasının arızalanması gibi durumlardan kaynaklı olabilir. Kodlara ulaşamamanız durumunda yetkili servis ile iletişime geçmelisiniz.
  • Hata kodları firma tarafından alanında uzman klima personeline verilir. Klima resetlendikten sonra sorunlar düzeltilmek üzere teknisyen tarafından kumanda ile klimaya yazılır. Klimanın dijital ekranında “00” yazdığı zaman kodlar klima sitemine girilir.
  • Cihaz en baştan güncelleştirilerek yeniden kurulur. Resetleme işlemi birkaç kez yapıldıktan sonra giderilir.
  • Kodları girebileceğiniz ürünler; Beko hata kodları, Arçelik hata kodları, LG hata kodları, Bosch hata kodları, Vestel hata kodları, Mitsubishi hata kodları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45