Demirdöküm Klima E1 Hatası

Demirdöküm Klima E1 Hatası sıcaklık sensöründeki arızayı bildirmektedir. Klimanın sıcak ya da soğuk hava üflemesi gazın kompresöre iletilerek sıkışması ile oluşmaktadır. Bu gazın soğutulmasında ya da ısıtılmasında evapatör denilen parçanın da büyük rolü vardır. Sensörler yazın serin havayı kışın da sıcak havayı kişilere sunmaktadır. Sensör arızası ile sıkışan havanın sıcak ya da soğuk üflemesi engellenmiş olmaktadır.

Kişilerin E1 hatasında yapabilecekleri bir müdahale bulunmamaktadır. Teknik sorunlar teknik kişiler tarafından incelenmelidir. Rutin yapılacak olan klima bakımları ile bu arızanın önüne geçilmektedir.

Demirdöküm klima E1 hatası nedenleri şunlardır:

  • Sıcaklık sensörü arıza yapmış olabilir.
  • Evapatör arızalanmış olabilir.
  • Klimanın gazı bitmiş olabilir.

Demirdöküm Klima E1 Hatası ile karşılaşanlar öncelikle servis yardımı almalı ve sorunun giderilmesini sağlamalıdır. Demirdöküm Klima Servisi sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Gerekli bakımlar yapılarak sorun giderilecektir. Bizi arayarak klimanızda olan sıkıntıları dile getirebilir ve teknik destek isteyebilirsiniz. Deneyimli personellerimiz ve uygun fiyatlarımızla tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45