Demirdöküm Klima E14 Hatası

Demirdöküm Klima E14 Hatası kompresörün bağlantılarının yanlış olduğunu göstermektedir. Kompresör, klimada çok önemli bir işleve sahiptir. Kompresörün görevi alçak basınçtaki gazı emerek yüksek basınçlı tarafa sıkıştırmaktır. Arıza olmayan ve bağlantıları doğru bağlanan bir kompresör verimli bir şekilde çalışarak yaz aylarında soğutma, kış aylarında da ısıtma sağlamaktadır. Kompresör bağlantılarının yanlış olduğu, klimanın kurulumdan sonra çalıştırılınca anlaşılabilir.

Anlaşılmasa bile zaman içerisinde klimayı çalıştırdığınız zaman E14 hatası ile karşılaşabilirsiniz. Teknik bir arıza olduğu için Klima Servisi çağırmalı ve kompresör bağlantılarınızı düzelttirebilirsiniz.

Demirdöküm Klima E14 Hatası nedenleri şunlar olabilir;

  • Kompresör bağlantıları yanlış bağlanmış olabilir.
  • Bağlantı kablolarında arıza olabilir.
  • Bağlantı kablolarında kopma olabilir.

Demirdöküm Klima E14 Hatası çözümü teknik servis gerektiren bir durumdur. Kullanıcı elektrik konularında herhangi bir bilgiye sahip değilse kendi başına müdahale etmeden Demirdöküm Klima Servisinden yardım istemelidir. Uygun fiyatlara kaliteli bir hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere her türlü desteği vermekte ve arızanıza en kısa sürede çözüm bulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45