Fujiplus Klima Isıtmıyor

Fujiplus Klima Isıtmıyor

Fujiplus klima ısıtmıyor sorununu birçok kullanıcı yaşamaktadır. Özellikle yaz aylarında kullanılan klimaların kış aylarına geçerken ayar düzenlemeleri yapılmalıdır. Mevsim geçişlerinde genellikle yaşanan sorun klimanın ısıtmaması veya soğutmamasıdır. Bir diğer sorun ise yeni alınan fujiplus klimanın montajlanması sonrası ısıtmamasıdır.

Fujiplus Klimanın Isıtmamasının Sebepleri

Fujiplus klimanın ısıtmamasınınsebepleri birkaç arıza sonucu ortaya çıkabilir. Bunlar montaj sonrası ortaya çıkabilir veya bir arıza meydana gelmiş olabilir. Bu arıza sebepleri şu şekildedir;

  • Yeni alınan fujiplus klimaların ön kısmı kapalı olduğu için üstten hava emer bu yüzden montaj sırasında monte edilen yüksekliğe dikkat edilmeği takdirde klima ısıtmayabilir.
  • Klimanın içerisinde yer alan klima gazı az ise cihaz ısıtmayabilir.
  • Klimada gaz kaçağı olduğu zaman ısıtmayabilir. Bu sorunu gidermek için ise gaz kaçağı yaptığı alanı bulup tamiri yapıldıktan sonra klima vakum edilip tekrar gaz verilir ve sorun ortadan kalkar.
  • Klima yaz ayarında kalmış olabilir kumandası ile kış ayarına alınınca ısıtma yapar ve sorun çözülür.

Bu sebeplerden ötürü klima ısıtmıyor olabilir buna çözüm bulmak için ise 444 55 45 numaralı özel teknik servis aranır ve arıza çözüme ulaştırılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45