Fujitsu Klima E7 Hatası

Fujitsu klima e7 hatası sorunu, klima kullanıcıları için bir arıza sorunu olarak gündeme gelmektedir. Soğutucuda bulunan gaz kaçağını ifade etmektedir. Bilinçli bir klima kullanıcısı olarak doğru tespitin yapılması klimalarınızın ömrünü uzatacaktır. Klimalarınızın doğru bir şekilde temizliğinin yapılması klimaların arıza vermemesi konusunda oldukça etkilidir. Durumu anlamak için gereken kontrollerin yapılması gerekir. Bilinçli hareket etmeme durumunda büyük sorunları da beraberinde getirebilirsiniz.

Fujitsu Klima E7 Hatası Çözümü

Fujitsu klima e7 hatası sorunu;

  • E7 hatası dış geri bildirim sorunudur. Dış üniteye bağlı olan bu sorun dış ünitenin çalışıp çalışmadığına dair bilgi verir. Klimalar kod uyarısı vererek sembolik dilde konuşurlar. Böylece arızanın ne olduğunu daha çabuk anlar ve çözüm odaklı oluruz.
  • Dış üniteye elektrik akımının sağlanıp sağlanmadığına bakılmalı.
  • Elektrik panelini kontrol ettikten sonra panelle ilgili bir problem değilse klimanızın dış ünitesine ulaşın. Klimanızın düzenli bir şekilde temizlenmemesi sonucunda ortaya çıkan bu durum klimanızın parçalarının ömrünü kısaltır. Periyodik zaman dilimlerinde hassasiyet göstererek klimanızı temizlemenizi öneririz. İç ünitedeki herhangi bir sorun dış üniteye yansıması da muhtemel durumlar arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45