Fujitsu Klima Işık Yanıp Sönüyor

Fujitsu klima ışık yanıp sönüyor sorunu, klima kullanıcıları için önemli sorunları da beraberinde getiriyor. Durum her ne olursa olsun doğru teşhisler yapılarak klimaya dair problemler giderilmeye çalışılmalıdır. Herhangi bir sorunun doğru tespit edilememesi durumunda beraberinde başka arızaları da getirecektir. Klimanın iç ve dış temizliği ünitelerin en iyi randımanı vermesini sağlar. Aksi takdirde klimalarınız beklenen performansı göstermeyecektir.

Fujitsu Klima Işık Yanıp Sönüyor Problemi

  • Fujitsu klima ışık yanıp sönüyor problemi; Klimanın sağlamış olduğu soğutma kısmına dikkat edilmelidir. Çünkü ışığın yanıp sönmesi soğutmanın işlevini yerine getiremediğinin göstergesidir.
  • Devrelerde herhangi bir gevşek bağlantı bulunmaması durumunda klimanızın performansı aynı şekilde devam edecektir.
  • Sigortada problem olması klimanın doğru bir şeklide çalışmasını engelleyebilir. Sigorta panelinin değişmesi sonucunda klimanız yine çalışacaktır.
  • Klimanın en sağında bulunan kırmızı ışığın üzerinde kar simgesi görünüyor olması belirttiğiniz duruma göre normaldir. Ortam sıcaklığı sıfır dereceye yaklaşması klimanızda buzlanma oluşturur. Klimanız kesintisiz çalışır ve dışarıdan ışık sinyalini verir.
  • Yaklaşık 30 dakika beklemeniz durumunda sorun çözülecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45