Fujitsu Klima Soğutmuyor

Fujitsu klima soğutmuyor sorunu, klimaların ısıtmama sorunu birtakım arızaların göstergesi olabilir. Isıtmama sebebi her ne kadar iç ve dış ünitelerden kaynaklanıyor görünse de başka sebeplerim de gözlenebilir. Bilinçli bir tüketici olarak gereken sorunların doğru bir şekilde tespit edilmesi gerekir. Servis çağırmadan önce yapılması gereken alternatif çözümler mevcuttur. Bilinçli hareket etmeme durumunda büyük sorunları da beraberinde getirebilirsiniz. Endişelenmeyin klima dış ünite ses yapıyor problemine bir alt başlıkta yer vereceğiz.

Fujitsu Klima Soğutmuyor Problemi

Fujitsu klima soğutmuyor sorunu;

  • Klimanın hava filtresinin kirlenmesi, sıcak havayı üflemede problem yaratır. Hava filtresini temizleyin. Temizlerken klimanıza karşı oldukça nazik olun. Aksi takdirde hava filtresinin akışını bozabilirsiniz.
  • Elektrik şalterlerinin kapalı olması durumunda su basıncının olmadığına dair uyarı verebiliyor olabilir. Bunun dışında klimanın nem sağlamak için kullandığı su bitmiş olabilir.
  • Klima gazının beklenen düzeyin altında ya da üzerinde olması klimanın ısıtmasındaki engellerden biridir. Bu durumda gaz kontrollerinin yapılmasını öneririz.
  • Klima onarımında herhangi bir bilginiz olmaması durumunda Fujitsu servis ile iletişime geçmenizi öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45