LG Klima Heating Işığı Yanıp Sönüyor

LG klima heating ışığı yanıp sönüyor uyarısı klimanın ısıtma ayarı ile ilgilidir. Bu ısıtma problemi olduğunu ifade eder. Heating ışığının yanıp sönmesinin nesneleri şu şekilde olabilir:

  • Klimanın ısıtma yapmıyordur.
  • Odanın sıcaklığı seçtiğiniz dereceden daha yüksektir.
  • Dış ünitede bir arıza olabilir.

Yukarıda söylenenler dışında başka bir neden de bu ışığın yanıp sönmesine sebep olabilir. Bunu öğrenmek için servis çağırmanız gerekir. Çağıracağınız servisin TSE belgeli olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. Çalışanlarının işini iyi yaptığından da emin olmalısınız. Güncel bilgileri takip etmek, en yeni bilgiler ile ilgili belgeler almak servis çalışanlarına artı katar. 7- 24 çalışan bir servis arıyor iseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima hakkında ihtiyacınız olan her yardım için bizi tercih edebilirsiniz. Rutin bakımlardan tamire, parça satışından aklınıza takılan soruya kadar her konuda sizlere hizmet vermekteyiz. İsteklerinizi bize telefon aracılığı ile iletebilirsiniz. Sonrasında klimanızı yerinde görerek gerekli tüm yardımı sağlamaktayız. Uygun fiyata kaliteli hizmet için bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45