Panasonic Klima F11 Arızası

Panasonic Klima F11 Arızası klimanızın 4 yollu vanasında arıza olduğunu sizlere bildirmektedir. Klimada bulunan 4 yollu vananın görevi; soğutucu gazın borulardaki yönünü değiştirerek ısıtma ya da soğutma yapmasını sağlamaktır. Vananın arıza yapmasında birçok neden söz konusu olabilmektedir. Vanada bulunan bobin özelliğini yitirmiş olabilir, bu durumda yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Bobin değiştirildiği halde düzelme olmuyorsa bazı tıkanmalar söz konusu olabilir. Vananın değiştirilmesi de gerekebilir.

Panasonic Klima F11 Arızası Nedir?

Kişiler bu durumda bir müdahalede bulunmamalı ve klima servisinden yardım almalıdır. İncelemelerin yapılması, iş görmeyen parçaların değiştirilmesi servis personelleri tarafından yapılmalıdır.

F11 arızasının nedenleri özetle şunlar olabilir:

  • 4 yollu vana arıza yapmış olabilir.
  • Bobin özelliğini yitirmiş olabilir.
  • Vana içinde tıkanıklık ve kirlenmeler söz konusu olabilir.

Panasonic Klima F11 Arızası ile karşılaşanların cihazlarını kullanabilmesi için servisi arayarak arıza kaydı oluşturmaları gerekmektedir. Panasonic Klima Servisi yedek parça konusunda da sizlere yardımcı olacaktır. Parça değişimi yapılarak sorununuz giderilecektir. Gerekli bakımlar ve temizlikler de yapılınca cihazınızdaki bu arıza kodundan kurtulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45