Panasonic Klima Power Işığı Yanıp Sönüyor

Panasonic Klima Power Işığı Yanıp Sönüyor durumuyla karşı karşıya geldiyseniz klimanızın çalışması için yeterli güç sağlanılamamış olabilir. Klimanızın çalışması için belirli güçte ampere ihtiyacı vardır. Elektrik sisteminde ortaya çıkan bir arıza bu gücü elde edememenize neden olabilmektedir. Sigortasında oluşmuş bir arızayla da karşı karşıya olabilirsiniz. Durumun detaylıca araştırılması için servis yardımı almanız gerekecektir.

Panasonic Klima Power Işığı Yanıp Sönüyor Sorunu Nedir?

Şebeke elektriği bazen düzensiz voltajlara sahip olabilir. Elektriklerin kesilmesi ve tekrar gelmesi durumunda cihazın beslemesinde sorunlar yaşanıyor olabilir.

Power ışığının yanıp sönmesinde diğer etkenler şunlar olabilir:

  • Klimanızın elektrik kablolarında sorun olabilir.
  • Kondansitör arıza yapmış olabilir.
  • Anakart arıza yapmış olabilir.

Panasonic Klima Power Işığı Yanıp Sönüyor sıkıntısı yaşayanlar klima servisini arayarak durumu bildirmelidir. Bu ikaz ışığıyla birlikte başka sorunlar da yaşıyor olabilirsiniz. Soruna kesin çözüm bulmak için Panasonic Klima Servisi yardımı almalısınız. Servis teknik personellerinin incelemeleri sonucunda gerekli olan tamirler yapılacaktır. Bunun öncesinde klimanıza reset atarak sorunun giderilip giderilmediğini kontrol edebilirsiniz. Bunun haricinde yapabileceğiniz bir müdahale bulunmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45