Toshiba Klima P22 Hatası

Toshiba Klima P22 Hatası dış ünitede bulunan fanın arızalı olduğunu sizlere bildirmektedir. Klimanın dış ünitesi iç üniteden almış olduğu sinyallerden sonra fan devreye girerek kompresör motorunun dönmesini kontrol etmektedir. Kompresör ve fanın birlikte çalışarak sizlere hava üflemesi yapması gerekir. Dış ünitede bulunan bir parçanın arızalı olması diğer parçaların da iş görmesini engelleyecektir. Böylelikle sizler de klima ekranlarında arıza kodları ile karşılaşacaksınız.

Toshiba Klima P22 Hatası Nedir?

Klimanızdaki teknik sorunların giderilmesinde yardım alınması oldukça önemli bir konudur. Yaz- kış randımanlı bir şekilde klimanızı kullanabilmeniz için yıllık bakımlar da oldukça önemlidir. Çünkü yapılacak bakımlarda ortaya çıkabilecek sıkıntılara da önlem alınmış olacaktır.

Klimanızdaki P22 hatasının sebepleri şunlar olabilir:

  • Dış ünite fanında arıza olabilir.
  • Fan tozlanmış ya da kırılmış olabilir.
  • Fanın çalışmasını sağlayan diğer parçalarda sorun yaşanıyor olabilir.

Toshiba Klima P22 Hatası ile karşılaşanlar vakit kaybetmeden servis yardımı almalıdır. Toshiba Klima Servisi bütün sorunlarda yanınızdadır. Alanlarında uzman olan teknik personeller sizlerin sorununu çözerek klimanızın performanslı çalışmasını sağlamaktadır.

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45