Toshiba Klima P26 Hatası

Toshiba Klima P26 Hatası dış ünitede yer alan transistörün kısa devre yapması anlamına gelmektedir. Klimaların elektronik kartları en önemli parçası olmaktadır. Klimanın beyni olarak nitelendirilir. Elektronik kartlarda bazı elemanlar bulunmaktadır. Mikroişlemci, transformatör, diyot, kondansatör, röle, sigorta ve transistör bu elemanların isimleridir. Elektriklerin aniden kesilmesi ve fazla voltaj sebebiyle elektronik kart arıza yapabilmektedir. Bu durum sistemin çalışmasını etkilediği için klimanız da çalışmayacaktır.

Toshiba Klima P26 Hatası Nedir?

Elektronik kartların tamir edilmesi mümkündür. Bazı durumlarda yenisiyle değiştirilir. Böylelikle klimanız da yenilenmiş olur. Bu konuda servis yardımı alabilir ve sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Klimanızdaki P26 hatasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Transistör arıza yapmış olabilir.
  • Dış ünitenin diğer parçaları olumsuz durumlardan etkilenmiş olabilir.
  • Elektronik kart bozulmuş olabilir.

Toshiba Klima P26 Hatası ile karşılaşanlar sorunun giderilmesi için klima servisini aramalıdır. Toshiba Klima Servisi teknik personelleri bu konuda uzman bir kadroya sahiptir. Deneyimli elemanlar yaşanan sorunları çözerek klimanızı çalışır halde size teslim edecektir. Servis yardımı her zaman için oldukça önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45