Vestel Klima E7 Hatası

Vestel klima E7 hatası verdi ise hafıza ile ilgili bir problem olduğunu anlayabilirsiniz. Elektronik bir cihaz olan klimalarda anakart bulunur. Bu kart sayesinde klima istenildiği gibi çalıştırılır. Klimanın hafızası görevinde olan anakarta tüm bilgiler girilir. Herhangi bir sebepten dolayı bu kart içerisindeki bilgiler silinebilir. Bu durumda ekranda E7 hata kodu görülür.

E7 hata kodu ile karşılaşınca öncelik ile klimanıza reset atabilirsiniz. Reset nasıl atılır diye merak ediyor iseniz cihazın güç düğmesine basarak kapatmak ve açmak anlamına gelir. Açıldıktan sonra ekranda E7 hata kodunun kaybolması beklenir. Hala ekranda bu kod var ise başka bir işlem uygulamadan servis çağırmanız gerekir.

Yapacağınız herhangi bir müdahale klimanızın bozulmasına ve daha maliyetli olmasına sebep olabilir. Bu neden ile işin ehline bırakmak en iyisi olacaktır. Bizler de her türlü klima hakkında gerekli bilgiye sahip bir servis olarak 7-24 sizlere hizmet vermekteyiz. İster arıza ister yedek parça teminatı isterseniz de rutin bakımları için bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45